hrinvent.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno
+48 500 163 303
kontakt@hrinvent.pl
tel.: +48 500 163 303

kontakt@hrinvent.pl

xxx

Outplacement (tzw. zwolnienia monitorowane) to program, którego głównym celem jest złagodzenie skutków, jakie niosą ze sobą zwolnienia, zarówno dla pracowników, jak i dla całej firmy. Program przygotowujemy z myślą o zwalnianych pracownikach, którym pomaga się w sprawnym wejściu na zewnętrzny rynek pracy i pokonaniu stresu, wywołanego utratą dotychczasowego zatrudnienia. Efekty outplacementu są dostrzegalne w skali całej firmy - program ma bezpośredni, pozytywny wpływ na pracowników pozostających w firmie, zakładowe organizacje związkowe, kierownictwo firmy oraz bezpośrednie otoczenie firmy. Służy uspokojeniu napięć związanych ze zwolnieniami, utrzymaniu tempa zmian organizacyjnych oraz poprawie morale pozostającej załogi.

Program Outplacementu może obejmuje:

  • doradztwo zawodowe i psychologiczne
  • szkolenia adaptacyjne
  • bezpośrednie poszukiwanie ofert pracy

HR Invent oferujemy swoim Klientom programy outplacementowe. Ich celem jest pomoc firmom w przeprowadzeniu zwolnień pracowników. Outplacement skierowany jest głównie do tych firm, które z powodów ekonomicznych lub innych podejmują decyzje o zwolnieniach pracowników. Programy outplacementu stanowią rzeczywiste wsparcie dla zwalnianych pracowników.

HR Invent oferuje usługi outplacementu w dwóch rodzajach:

  • indywidualnym
  • grupowym

Podczas gdy outplacement indywidualny skupia się na pomocy pojedynczym pracownikom zwalnianym z firmy, outplacement grupowy warto jest przygotować, kiedy konieczne jest jednorazowe zwolnienie grupy pracowników.


WYZNACZAMY KIERUNKI TWORZĄC NOWE WARTOŚCI
HR Invent działa formalnie na rynku od roku 2009. Nasza wiedza i doświadczenie opierają się na wspólnej i indywidualnej pracy naszych konsultantów
dla różnych klientów od ponad dziesięciu lat. Wyspecjalizowaliśmy się w wykorzystywaniu szeroko pojętych
narzędzi polityki personalnej, aby pomagać naszym Klientom budować i udoskonalać
zespół pracowników, który skutecznie będzie kreował pozytywny
wizerunek i zapewniał firmie uzyskanie