hrinvent.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno
+48 500 163 303
kontakt@hrinvent.pl
tel.: +48 500 163 303

kontakt@hrinvent.pl

xxx

 
Dla naszych Klientów pozyskujemy kandydatów do pracy na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz administracyjne.


Proponujemy następujące usługi:

  • executive search
  • direct search
  • preselekcja aplikacji
  • analiza baz danych
  • ocena kandydatów wskazanych przez Klienta


Oceniamy kandydatów wykorzystując:

  • wywiady zawodowe
  • wywiady kompetencyjne
  • testy psychometryczne
  • ocenę zintegrowaną (Assessment Center)

W rezultacie Klient zawsze otrzymuje od nas raport zawierający obiektywną ocenę kandydatów, z wyszczególnieniem słabych i mocnych stron oraz analizę poziomu natężenia badanych kompetencji.

Wszystkie projekty rekrutacyjne przeprowadzamy zgodnie z przyjętymi standardami. Wszystkie nasze działania są jawne dla klienta; klient może również na swoje życzenie zrezygnować z niektórych działań, jednak proces rekrutacji i jego elementy muszą zostać zdefiniowane przed rozpoczęciem projektu.

Elastycznie dostosowujemy nasze działania do Państwa aktualnych potrzeb.Specjalizujemy się w rekrutacji na wszystkie szczeble stanowisk w następujących obszarach:

Administracja: recepcjonistka, sekretarka, asystentka, kierownik biura, kierownik administracji, itp.

IT: programista, analityk systemowy, analityk biznesowy, projektant systemów, administrator systemów, kierownik projektu, kierownik/dyrektor IT, itp.

Sprzedaż i Marketing: przedstawiciel handlowy, pracownik działu obsługi klienta, merchandiser, hostessa, account manager, key account manager, kierownik/dyrektor działu sprzedaży, kierownik/ dyrektor działu marketingu, itp.

Finanse, Bankowość: specjalista ds. rozliczeń, księgowy, specjalista ds. windykacji, kontroler finansowy, analityk finansowy, główny księgowy /dyrektor finansowy, itp.

HR: specjalista ds. personalnych, specjalista ds. kadr i płac, specjalista ds. szkoleń, specjalista ds. rekrutacji, specjalista ds. rozwoju, HR Business Partner, kierownik/ dyrektor personalny, itp.

Na nasze usługi rekrutacyjne udzielamy gwarancji.
Schemat typowego projektu rekrutacyjnego wygląda w sposób następujący:

• Opis Stanowiska
We współpracy z klientem przygotowujemy opis stanowiska, dokonujemy analizy wymagań kompetencyjnych, wiedzy, umiejętności, doświadczenia oraz predyspozycji osobowościowych i zawodowych.

• Analiza rynku
Przeprowadzamy gruntowne badanie konkurencyjnych firm, ocena wizerunku pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów, porównanie zarobków w firmach konkurencyjnych oraz śledzenie zmian kadrowych.

• Kampania ogłoszeniowa
Korzystamy z baz danych kandydatów przy jednoczesnej kampanii ogłoszeniowej w portalach branżowych, gazetach ogólnopolskich, lokalnych i branżowych (w zalezności od potrzeb). W zależności od oczekiwań pracodawcy, ogłoszenia mogą być publikowane jako jawne lub ukryte (pod naszą nazwą). Po rozpoczęciu emisji ogłoszeń, prowadzimy również aktywne poszukiwania bezpośrednie wykorzystując wszelkie dostepne media społeczne i reklamę w internecie jak również własne sieci kontaktów. Działania te prowadzimy niezależnie od zbierania i selekcjonowania przesyłanych aplikacji.

• Selekcja aplikacji
Przeprowadzamy proces selekcji kandydatów na podstawie analizy przesłanych dokumentów aplikacyjnych (CV, LM). W procesie tym z wykorzystujemy również wywiady telefoniczne z kandydatami, celem wstępnej weryfikacji. Na tym etapie przygotowywana jest tzw. "długa lista" kandydatów wytypowanych do rozmów kwalifikacyjnych. Na tym etapie Klient może zdecydować, iż samodzielnie odbędzie rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, co równoznaczne jest z zakończeniem procesu przez HR Invent.

• Rozmowy kwalifikacyjne
Organizujemy i przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne z poszczególnymi kandydatami wyłonionymi podczas procesu selekcji. Rozmowy kwalifikacyjne będą miały charakter wywiadów kompetencyjnych z uwzględnieniem następujących obszarów: doświadczenie zawodowe związane z określonym obszarem zawodowym (tj. wynikającym z opisu stanowiska), organizacja warsztatu pracy, osiągnięcia w określonym obszarze zawodowym, kompetencje tzw. „miękkie” które warunkują sukces na stanowisku, a także na życzenie klienta testy psychologiczne, Assessment Centre, etc. . Celem etapu jest wyłonienie 3 kandydatów, którzy odzwierciedlają oczekiwania klienta określone w profilu kandydata.

• Prezentacja kandydatów
Standardowo po zakończeniu procesu weryfikacji kandydatów HR Invent przedstawia raport zawierający tzw. „krótką listę” 3 najlepszych kandydatów wraz z opisem. Na życzenie możemy zaaranżować spotkania kwalifikacyjne, aby zaoszczędzić Państwa czas. Istnieje możliwość przedstawienia większej liczby kandydatów (liczba do ustalenia przy definiowaniu projektu), gdzie Klient dokonuje wyboru z którymi kandydatami chciałby się spotkać.

• Finalizacja procesu rekrutacji
Na tym etapie Klient dokonujecie ostatecznej oceny kandydatów i wybiera osobę, która zostanie zatrudniona na wakującym stanowisku. HR Invent sprawdzi referencje wybranego kandydata lub kandydatów, których Państwo rozważacie. Na tym etapie możemy również pomóc zarówno Państwu jak i kandydatowi w sprawach formalnych związanych z rozwiązaniem poprzedniej umowy kandydata, pomocą w relokacji (jeżeli istnieje taka potrzeba). Na tym etapie podpisywana jest umowa lub list intencyjny, co kończy jednocześnie kończy projekt.


Czas trwania projektu: od 4 do 6 tygodni, zawsze jednak staramy się, aby finalizować rekrutację najszybciej jak to jest możliwe.

W trakcie trwania procesu rekrutacji chcemy, aby nasi Klienci byli na bieżąco informowani o postępie procesu, dlatego też zawsze przedstawiamy klientowi krótki raport z postępów raz w tygodniu. Jednocześnie w sytuacjach wymagających wyjaśnienia lub krytycznych dla projektu na bieżąco kontaktujemy się z Klientem. Jednocześnie osoba odpowiedzialna za projekt jest w pełni dostępna dla Klienta. Wierzymy, iż taka obustronna komunikacja przyczynia się do zakończenia projektu pełnym sukcesem.

jdgsailgiGFDI;FG;IDGF;IDGF;DGFIDYGFDYGFD;IGWYZNACZAMY KIERUNKI TWORZĄC NOWE WARTOŚCI
HR Invent działa formalnie na rynku od roku 2009. Nasza wiedza i doświadczenie opierają się na wspólnej i indywidualnej pracy naszych konsultantów
dla różnych klientów od ponad dziesięciu lat. Wyspecjalizowaliśmy się w wykorzystywaniu szeroko pojętych
narzędzi polityki personalnej, aby pomagać naszym Klientom budować i udoskonalać
zespół pracowników, który skutecznie będzie kreował pozytywny
wizerunek i zapewniał firmie uzyskanie